Hakkımızda

av. samet celt kimdir ve avukat samet celt hakkında. Ceza avukatı samet celt hakkımızda sayfası

Kimdir ?

1995 Ankara doğumlu Avukat Samet Celt kimdir ? Ankara’da doğup büyüyen ve Ankara’ya oldukça güzel hizmetler yapan Samet Bey hakkında tüm bilgiler burada yer alıyor.

ANKARA GAZİ HUKUK

Ülkemizin sayılı hukuk fakülteleri arasında gösterilen Gazi Üniversite’si Hukuk bölümünden 2017 yılında derece ile mezun olmuştur. Aynı bölümde bulunan deneyimli avukatlar ile hiçbir zaman bağını koparmayan Av. Samet Celt Gazi Üniversite’sinde bir çok çalışmalar yürütmektedir.

CCK HUKUK BÜROSU

2019 Yılında Ankara’nın Çankaya semtinde kurduğu CCK hukuk bürosunda 2021 yılı itibari ile de çalışmalarını sürdürmektedir. Av. Mihraç Çoban ile hukuk alanında oldukça güzel işler yapan CCK Hukuk Bürosu Kurucusu Av. Samet C. oldukça deneyimlidir.

AV. SAMET CELT

HAKKINDA

Avukat Samet CELT, 1995 Ankara Doğumludur. Anadolu Lisesi’nden Mezun Olduktan Sonra Gazi Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde Hukuk Eğitimi Almıştır. Hukuk Fakültesinden 2017 Yılında Mezun Olmuştur. 2017 Yılında Yaptığı Avukatlık Stajının Ardından Kurduğu Hukuk Bürosuyla 2018 Yılından Beri Ankara’da Serbest Avukatlık Yapmaktadır. 2018 Yılından Itibaren Ankara Barosu CMK Servisi’nde Aktif Olarak Görev Almış, aktif olarak Ankara Barosunun Yönetim Kurullarından Olan CMK Kurulu ve Avukat Hakları Merkezi Üyesidir.Gazi Üniversitesi Kamu Hukuku Bölümü Yüksek Lisans programında Uluslararası Ceza Mahkemesi alanlarında çalışmalar yapmıştır. Ankara Ağır Ceza Avukatı Samet Celt sayısız ağır ceza mahkemelerinde duruşmalara girmiş ve yüksek başarı oranına sahiptir. Özellikle Uyuşturucu davalarında Ankara Ağır Ceza Avukatı Samet Celt adından sıkça bahsettirmiştir. Çeşitli derneklerde üye olarak hukuk çalışmaları yürütmüştür. Dergilerde yayınlanmış yazı ve makaleleri bulunmaktadır. Avukat Samet CELT, kurduğu avukatlık bürosuyla Ağırlıklı Ankara Ağır Ceza Avukatı Samet Celt, Medeni Hukuk, Tazminat Hukuku ve Gayrimenkul Hukuku başta olmak üzere birçok hukuk alanında avukatlık faaliyeti yürütmektedir. Hukuk Büromuzdaki işler Mesleki Sır, Şeffaflık ve Bağımsızlık avukatlık meslek ilkelerine tamamen uygun son derece hassasiyetle takip edilmektedir.